Loading

     1969 yılından buyana ferdi olarak yaptığımız taksi işletmeciliği’ ne ek olarak şirketleşerek 2016 yılında ERŞAN Rent A Car olarak hizmete devam etmektedir.

     Transfer konusunda duyduğunuz bütün kaygıların giderilmesi konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz size destek olacaktır. Transfer personelimizin tamamı ileri sürüş teknikleri eğitimli ve uluslar arası SRC belgelidir. Bunun yanı sıra; saygılı, nazik, kibar  personelimizle sizlere verebileceğimiz hizmetler şunlardır:

  • Yurtiçi havaalanı transferleri ve diğer transferler
  • VIP havaalanı transferleri ve diğer transferler
  • Yarım gün, tam gün ve gece şoförlü araç kiralanması
  • Anadolu turları ve şehirlerarası şoförlü araç kiralanması
  • Kongre, Fuar ve Toplantı organizasyonları şoförlü araç kiralanması
  • Şehir içi ve dışı için sadece şoför kiralanması


Misyon

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını Türkiye genelinde karşılayan Rent a Car firmamız, iş ortakları ve toplum için değer oluşturarak sürekli gelişen kurumsal ve güvenilir bir araç kiralama şirketidir.

Vizyon

* Çağımızın gereği bizi daha çok araba kullanmaya, daha çevik ve atılgan olmaya zorluyor. Bazı gerekler nedeni ile araba ihtiyacı doğduğunda formalitesi az zamanında teslim lüx araçlara ihtiyaç duyuyoruz.ERŞAN rent A Car vizyonunu bu çerçevede geliştirmiştir.

* Kaliteden ödün vermeden yola çıkan firmamız, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli, rahat ve ekonomik araç kiralama hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir.

* Uzman ve tecrubeli kadrosuyla, yerli ve yabancı müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz otomobil kiralamanın avantajlarını sunmaktadır.

ERŞAN Rent A Car